Chernivtsi-city.com/ua

Опубликовано: 23.01.2019

видео chernivtsi-city.com/ua

Чернівці вже з ялинкою

Як це місто тільки не називають. І маленьким Парижем за схожість зі столицею моди. І порівнюють із Римом, що розкинувся на семи пагорбах. Бо так само вулиці Чернівців стікають до Пруту з пагорбів, найвищий з яких – 150-метровий.

А ще це місто, розташоване на півдорозі між Києвом і Бухарестом, між Краковом і Одесою, було негласною європейською столицею, перейдите chernivtsi-city.com/ua. І досі тут із ностальгією згадують часи австрійської імперії, коли Чернівці розвивались шаленими темпами. Наразі це центр найменшої області України. Області, у якій лише два міста.

Хочеш на вежу – зачаруй охоронця

Серцем Чернівців є міська ратуша. У цій будівлі завжди  розміщувались органи місцевої влади, яку назву вони не мали б. Чи то магістратура, чи військова адміністрація, чи міська рада. Були часи, коли чиновники жили на третьому поверсі, а працювали на нижніх.

На ратуші є вежа. Через нерівність поверхні та наявність ґрунтових вод глибина фундаменту сягає 6, 3 метра. Тож, щоб піднятися на вежу, потрібно подолати 200 сходинок. І цей шлях щодня долає сурмач, який рівно о 12 годині виграє з балкончика «Марічку» на всі чотири боки. На відміну від львівської ратуші, сюди немає вільного доступу. Але можна піднятися на вежу, попросивши охоронців. Звідси, з висоти пташиного польоту, відкривається краєвид, що перехоплює подих. А в самому дворі ратуші є колодязь, в якому зовсім нещодавно знайшли снаряд 1-ої світової війни.


Timelapse встановлення ялинки в центрі Черкас! Новий рік 2019


На Соборній площі урочисто відкрили Різдвяне містечко та новорічну ялинку

rss