Jak bezpośrednio ładować iPhone 6. Jak ładować iPhone'a bez przewodu: opis technologii

 1. Szukasz innowacyjnego rozwiązania
 2. Ładowanie USB
 3. Ładowanie za pomocą walizki
 4. Technologia IQ
 5. Idealny sposób na ładowanie telefonu komórkowego
 6. Wniosek
 7. Prezentacja projektu:
 8. Kabel USB podłączony do komputera
 9. Zewnętrzna bateria
 10. Bezprzewodowa ładowarka ze stacją
 11. Przypadki baterii
 12. Ogniwo słoneczne
 13. Ładowanie przez ogień
 14. Jak ładować urządzenie iPhone bez pomocy przewodów?
 15. Najpopularniejsze typy urządzeń bez technologii przewodowej
 16. Które telefony iPhone obsługują ładowanie bezprzewodowe?

Rzeczywistość współczesnego czasu jest taka, że ​​teraz nie ma jednej osoby bez niej telefon komórkowy . To normalne, ponieważ wszelkiego rodzaju smartfony i wszelkiego rodzaju gadżety znacznie upraszczają życie. Jeśli wcześniej dzwoniłeś, teraz telefon komórkowy to tylko komputer, który mieści się w kieszeni. Możesz dzwonić, grać, słuchać muzyki, iść do Internetu lub oglądać film, a wszystko to jest możliwe dzięki gadżetom. Ale ta potencjalna technologia wymaga stałych urządzeń ładujących i ładowarka może zawieść w dowolnym momencie. Co robić w tym przypadku?

Na przykład, weź jedną z największych popularne marki telefony komórkowe, iphone. Co robić w przypadku, gdy ładowanie pamięci jest po prostu niemożliwe.

Szukasz innowacyjnego rozwiązania

Jak ładować iPhone 4 bez ładowania, jeśli pamięć nagle pękła lub nie znajdowała się w pobliżu sieci zelektryfikowanej? To pytanie dręczy dziś wielu ludzi, ponieważ bez elektryczności telefon komórkowy i każdy inny gadżet jest skazany na śmierć z głodu. Oczywiście producenci starają się zwiększyć moc baterii iPhone'a lub zmienić konstrukcję ładowarki, aby ją ładować nawet bez sieć elektryczna , ale na razie to tylko eksperymentalne.

Jest ich sporo urządzenia przenośne które mogą pomóc naładować telefon, ale w praktyce nie można ich porównać z konwencjonalnymi ładowarkami, ale gdy po prostu nie ma opcji, trzeba szukać alternatywy. Istnieje kilka rozwiązań problemów związanych z ładowaniem telefonu i naprawdę działają.

Ładowanie USB

Producenci dopiero niedawno zaczęli to robić  alternatywa  ładowanie telefonu, a teraz, gdy kupisz iPhone'a, jest dostępne nie tylko jako ładowarka, ale także  Kabel USB  , co może być dobrym zamiennikiem pamięci Producenci dopiero niedawno zaczęli to robić alternatywa ładowanie telefonu, a teraz, gdy kupisz iPhone'a, jest dostępne nie tylko jako ładowarka, ale także Kabel USB , co może być dobrym zamiennikiem pamięci.

W przypadku awarii głównego modułu ładującego można odłączyć USB i podłączyć do dowolnego źródła zasilania, które ma odpowiednie wejście. Może być komputer stacjonarny , laptop, tablet lub inne urządzenia. Ta metoda z łatwością rozwiązuje problem ładowania iPhone'a, ale nie należy zapominać, że szybkość dostarczania energii jest znacznie zmniejszona. Jeśli korzystasz z ładowarki, smartfon może ładować się nie dłużej niż 2-3 godziny, a następnie za pomocą USB, tym razem jest podwajany.

Ładowanie za pomocą walizki

Bez względu na to, jak może brzmieć zaskakująco, teraz znajdziesz okładkę, która nie tylko chroni telefon przed zadrapaniami i nierównościami, ale także bardzo łatwo go ładuje. Ta opcja ładowania pojawiła się zaledwie kilka lat temu, ale szybko zyskała popularność . Chodzi o to, że obudowa, w której znajduje się iPhone, jest wyposażona w dodatkową baterię o pojemności od 1500 do 3200 mAh, czyli może stać się świetna alternatywa ładowarka. Najważniejsze jest to, że pokrywa nie ładuje telefonu, ale po prostu wspiera w nim energię, dzięki czemu można korzystać ze smartfona przez dłuższy czas.

Ta metoda często oszczędza, gdy musisz udać się do natury lub do wioski, gdzie występują problemy ze znalezieniem odpowiedniego miejsca na energię. Oprócz funkcji ładowania telefonu, obudowa jest również odporna na wstrząsy i po prostu ma piękny i przyjemny wygląd. W przypadku korzystania z obudowy zamiast ładowarki na urządzeniu, wskazuje ona stopień rozładowania baterii dodatkowej.

Technologia IQ

Wśród wszystkich alternatywnych sposobów ładowania telefonu komórkowego, innowacyjną technologię iQ można nazwać najbardziej wymaganą na rynku Wśród wszystkich alternatywnych sposobów ładowania telefonu komórkowego, innowacyjną technologię iQ można nazwać najbardziej wymaganą na rynku. System ładowania jest podobny do tego, gdy telefon jest zasilany z pokrywy , ale tutaj prędkość transferu energii jest znacznie zwiększona. Ładowarkę iQ najlepiej używać tylko w domu, ponieważ jest dość duża, choć wygląda atrakcyjnie z zewnątrz.

To tryb bezprzewodowy ładowanie iphone ma bardzo ciekawa funkcja . Najważniejsze jest to, że nie ma potrzeby ciągłego podłączania kabla, a tym samym nie można się martwić o platformę ładowania obrażeń. Wielu napotykało problem, gdy złącze po długim użyciu telefonu odpadło i ten problem jest nieunikniony. Musisz stale ładować iPhone'a z powodu intensywnego użytkowania, ale system bezprzewodowy iQ łatwo rozwiązuje ten problem i zapobiega uszkodzeniu wejścia pamięci .

Na dzisiejszym rynku takie platformy do ładowania bezprzewodowego prezentowane są w różnych kształtach, kolorach i materiałach, więc nie będzie problemu z wyborem. Ponadto ważne jest, aby wziąć pod uwagę łatwość obsługi platformy ładującej.

Idealny sposób na ładowanie telefonu komórkowego

Używanie metody z ładowaniem iQ jest oczywiście wygodne, ale mimo to plastik dość mocno psuje wygląd telefonu Używanie metody z ładowaniem iQ jest oczywiście wygodne, ale mimo to plastik dość mocno psuje wygląd telefonu. Mimo to metoda stała się najbardziej popularna, więc producenci zaczęli nie tylko pracować ładowanie bezprzewodowe iphone, ale także pomyśl o tym wygląd talerze. Dzisiaj możemy to z całą pewnością powiedzieć iQi Mobile nie ma godnych partnerów.

Ten innowacyjny sposób ładowania telefonu łączy w sobie silikonową obudowę z plastikiem do ładowania. Jeśli jego grubość wcześniej myliła właścicieli urządzeń, teraz wynosi około 1,5 mm, co jest prawie niezauważalne silikonowa obudowa . Ponadto, jeśli używasz metody ładowania bezprzewodowego, możliwe jest jednoczesne korzystanie z pamięci. Mimo to alternatywna ładowarka ma swoje zalety i wady.

Korzyści:

 • wygodne użytkowanie;
 • nie ma potrzeby korzystania z połączenia mechanicznego;
 • bezpieczna praca przy wysokiej wilgotności.

Wady:

 • nie używaj telefonu podczas ładowania baterii;
 • zwiększa wagę i grubość telefonu;
 • wysoki koszt bezprzewodowej ładowarki.

Wniosek

Każdy może ładować telefon z komputera za pomocą za pomocą USB , ale nie zawsze jest taka możliwość. Czasami podczas podróży do natury lub w inne miejsce, gdzie nie ma prądu, telefon jest po prostu skazany na całkowite rozładowanie , ale w naszych czasach jest to szkodliwe dla osoby, ponieważ połączenie z świat zewnętrzny . Alternatywne sposoby Ładowanie może być w tym przypadku świetne rozwiązanie problemy. Wiele innowacyjne technologie Pomóż naładować telefon, zamieniając energię cieplną, kinetyczną i mechaniczną na ładowanie telefonu, a nawet duża liczba minusy, czasem bez takich opcji po prostu nie mogą tego zrobić.

Bezprzewodowy gadżet ładowania nie dziwi dziś nikogo. Szansa jest dziwaczna i obecna w kluczowych modelach, a zatem jest mało zrozumiała dla prostego konsumenta. Teraz, jeśli iPhone może zostać naładowany, po prostu umieszczenie go na macie Qi to inna sprawa. Miliony natychmiast skosztowałyby rozkoszy technologii i komfortu z tym związanego, rutynowe przyklejanie Błyskawic przed snem należałoby do przeszłości. W międzyczasie Apple ignoruje tę możliwość, przedsiębiorcze startupy wymyśliły obejście - iQi .


W międzyczasie Apple ignoruje tę możliwość, przedsiębiorcze startupy wymyśliły obejście - iQi


iQi dość prosty sposób na pompowanie iPhone'a (model mobilny) lub iPada ( Model powietrza ) bezprzewodowe ładowanie z dywanów i standartów Qi. W błyskawica portowa łączy złącze na elastycznym płaskim kablu, prąd do niego przechodzi przez odbiornik w postaci cienkiej płyty. Główna trudność wynika z faktu, że raczej utylitarny wygląd iQi musi być jakoś ukryty ciekawskie oczy i ta rola ma powierzyć okładkę.Twórcy twierdzą, że iQi jest kompatybilny z prawie każdą umiarkowanie elastyczną obudową polimerową lub ze sztywnymi modelami, które pozostawiają co najmniej minimalną szczelinę z tyłu urządzenia. Grubość akcesoriów jest mniejsza niż 0,5 mm, ładowanie jest możliwe przez niemetalową obudowę o grubości do 5 mm.


Grubość akcesoriów jest mniejsza niż 0,5 mm, ładowanie jest możliwe przez niemetalową obudowę o grubości do 5 mm

Oprócz akcesoriów regularnie oferowana jest standardowa platforma ładująca Koolpuck Charger Qi. Planują produkować w czternastu kolorach: siedem z czarną podstawą i siedem z białymi. Zestaw iQi Mobile i Koolpuck Charger kosztuje od 65 USD plus 15 USD za wysyłkę międzynarodową.

On ten moment projekt zdobył nieco ponad 6000 $ z 30 000 $ potrzebnych do rozpoczęcia produkcji. Nadal są 22 dni, mogą mieć czas.

Prezentacja projektu:

Prawdopodobnie każdy z nas miał nieroztropność, aby zostawić osobistą ładowarkę z iPhone'a w domu, wyjechawszy do innego miasta w celu pracy lub wypoczynku. Oczywiście nie ma w tym nic przyjemnego, zwłaszcza jeśli nie masz gadżetu, na przykład bez rąk. Niestety, poziom naładowania baterii nie jest nieskończony i prędzej czy później będziesz musiał obciążyć mózg i znaleźć sposób na naładowanie iPhone'a.

Na szczęście jest ogromna kwota oznacza, że ​​dzięki swojej funkcjonalności może zastąpić standardową ładowarkę. Niektóre z nich będą musiały kupić z wyprzedzeniem, inne - zrobić to samemu, ale to, widzicie, jest o wiele lepsze niż trzymanie „martwego gadżetu” w twoich rękach. Spróbujmy porozmawiać o nietypowych sposobach i sposobach ładowania iPhone'a.

Kabel USB podłączony do komputera

Może to zabrzmieć śmiesznie, ale dla niektórych nawet takie informacje mogą wydawać się objawieniem. Dlatego uznaliśmy, że konieczne jest poinformowanie czytelnika, że ​​iPhone może odbierać ładunki z komputera lub laptopa. Aby to zrobić, musisz podłączyć oba urządzenia za pomocą kabla USB.

Zewnętrzna bateria

Wczoraj trudno było sobie wyobrazić istnienie przenośnego dysku zdolnego do dostarczania ładunek elektryczny iPhone po podłączeniu. Dziś można je już zamówić w Internecie i wykorzystać, jak mówią, w pełni. Od razu zauważamy, że produkcja urządzeń tego typu została przyjęta przez niektóre firmy. To głównie Chińskie firmy dlatego wybór gadżetu należy traktować ze szczególną uwagą.

Ich wewnętrzne i urządzenie zewnętrzne , a także zasada pracy jest prawie identyczna w różnych producentów . Różnią się tylko wartościami pojemności „mAh” i projektu. Przeciętnie pełna pojemność zewnętrznej baterii wystarcza na 3-4 pełne ładowanie iPhone'a.

Oczywiście proces jest nieco opóźniony, ale wynik jest niesamowity. Zabierając ze sobą takie urządzenie, możesz zapomnieć o znalezieniu sieci 220 V na kilka dni. Możesz zobaczyć pracę zewnętrznej baterii w akcji na przykładzie wideo poniżej.

Bezprzewodowa ładowarka ze stacją

„Bezprzewodowe ładowanie” jest zawsze powiązane z użytkownikami z możliwością otrzymania opłaty w dowolnym miejscu: na ulicy, w pokojach domu itp. Ale na razie jest to tylko urządzenie, które ładuje iPhone'a nie przez kabel, ale przez specjalną stację.

Niestety, takie urządzenie, naszym zdaniem, dalekie jest od doskonałości, ale ma pewne zalety. Właściwie sam proces nie jest konieczny specjalny kabel dla urządzeń i. Ponadto nie ma potrzeby stałego podłączania wtyczki do gniazda urządzenia.

Przypadki baterii

To nie jest naprawdę sposób ładowania, ale takie urządzenie pomoże przedłużyć pracę iPhone'a na 1,5-2 dni. Pojemnik na baterie to urządzenie wielofunkcyjne, które łączy zarówno obudowę, jak i dodatkową baterię. Jego pojemność wynosi do 2200 mAh, co pozwala nam zwiększyć „życie” naszego iPhone'a.

Najważniejsze jest, aby nie zapomnieć o pełnym naładowaniu samej obudowy. Uczyć się więcej informacji o to urządzenie może być z wideo zamieszczonego poniżej.

Ogniwo słoneczne

Energia słoneczna od dawna działa na korzyść człowieka. Teraz przenośne (przenośne) baterie stały się dostępne dla właścicieli iPhone'ów. Te urządzenia są trochę podobne bateria zewnętrzna ale ze względu na możliwość pobierania opłat od energia słoneczna ich użycie daje więcej korzyści. Aby rozpocząć proces ładowania, należy umieścić baterię w miejscu bezpośrednim promienie słońca , po podłączeniu go do iPhone'a.


Ładowanie słoneczne

Ładowanie przez ogień

To urządzenie jest wyposażone w taki sposób, że iPhone łączy kabel z paleniskiem, w którym płonie ogień. Tak więc konwersja energii cieplnej na energię elektryczną. I choć takie narzędzie nie jest w stanie dostarczyć smartfona dużo ładowanie, nadal może pomóc w całkowitym rozładowaniu urządzenia.


Sprawdziliśmy więc podstawowe metody, które zapewnią prawdziwą możliwość ładowania telefonu iPhone z dala od komunikacji. Jeśli masz pytania lub inne metody ładowania, napisz w komentarzach!

Jak ładować iPhone'a bez drutu - najbardziej rzeczywiste pytanie właściciele urządzeń od Apple na dzisiaj. Ten trend wyznacza sama firma, aktywnie wprowadzając akcesoria bezprzewodowe do nowych urządzeń. Przy każdej nowej generacji smartfonów lub tabletów urządzenia otrzymują jedną możliwość bezprzewodową. W tym artykule dowiesz się, czy istnieje możliwość ładowania bez kabli dla starych „urządzeń Apple i czy Twój iPhone obsługuje ładowanie bezprzewodowe.

Jak ładować urządzenie iPhone bez pomocy przewodów?

Wyobraź sobie sytuację, w której pilnie musisz naładować baterię smartfona, ale z jakiegoś powodu nie masz pod ręką kabla do ładowania telefonu, lub został on uszkodzony / uszkodzony. Kilka lat temu rozwiązanie problemu doprowadziłoby Cię do ślepej uliczki. Ale dziś ładowanie bez przewodów staje się powszechne, zwłaszcza dla właścicieli iPhone'a.

Sklepy mają szeroką gamę takich urządzeń. O nazwie takiego urządzenia i jak go używać - przeczytaj poniżej. Sprawdźmy, czy możliwe jest ładowanie bezprzewodowych producentów iPhone'a do ładowania.

Najpopularniejsze typy urządzeń bez technologii przewodowej

Wyróżnij główne i popularne urządzenia, które umożliwiają ładowanie smartfona bez przewodu:


Wyróżnij główne i popularne urządzenia, które umożliwiają ładowanie smartfona bez przewodu:

Które telefony iPhone obsługują ładowanie bezprzewodowe?

Wielu fanów Apple interesuje się odpowiedzią na pytanie: czy zostanie ono wdrożone dla starszych pokoleń i czy można je obciążyć w ten sposób? Wszystko zależy od zakupionego urządzenia. Na przykład, używając sprawy, którą możesz naładować każdy iphone jeśli znaleziono odpowiednia opcja . Dla najnowsze modele wszystkie technologie pasują.

Co robić w tym przypadku?
Jak ładować urządzenie iPhone bez pomocy przewodów?
Wielu fanów Apple interesuje się odpowiedzią na pytanie: czy zostanie ono wdrożone dla starszych pokoleń i czy można je obciążyć w ten sposób?