Jak nauczyć się od tego, co osoba siedzi w VKontakte. Zobacz, kto jest online vkontakte

 1. Instrukcja
 2. Jak dowiedzieć się, że osoba siedzi w VC przez ukrycie
 3. Invisible został niedawno online
 4. Niewidzialny Tryb ukrycia
 5. Jak podążać za osobą VKontakte? Jak dowiedzieć się, kto wszedł na stronę? Kto jest teraz online?

Kiedyś niewidzialni ludzie byli tylko w bajkach i filmach science fiction. W baśniach wystarczyło usunąć płaszcz lub magiczny kapelusz z niewidzialnej istoty, w filmach - rzucić coś na nią. Dzisiaj niewidzialni penetrują nasz świat przez Internet.

Instrukcja

 • Jeśli jesteś zarejestrowany przynajmniej w jednej sieci społecznościowej, prawdopodobnie widziałeś na swojej stronie mały taki przycisk - „Włącz ukrywanie ”. Klikasz na niego, a za całkowicie niepoważne pieniądze, około stu rubli, oferujesz następującą usługę: w ciągu miesiąca możesz anonimowo przejść na strony innych użytkowników. Tak, prawdopodobnie spotkałeś te niewidoczne na swojej stronie. Taka niewidzialna kobieta wchodzi, patrzy i studiuje, a ty nie możesz nic z tym zrobić. Większość użytkowników sieci społecznościowe są z tego bardzo niezadowoleni, ale sytuacja jest korzystna dla właścicieli sieci - dodatkowy dochód.
 • Wcześniej można było obliczyć „ niewidzialność ”, patrząc na kod HTML, była taka „dziura” w Odnoklassniki, My World i VKontakte. Teraz ta szansa została zamknięta, a nawet przeciętny gość na portalach społecznościowych niewiele pomógł. Są sposoby raczej psychologiczne.
 • Jeśli masz dobrą pamięć i pamiętasz swoich gości przez ostatnie dwa lub trzy dni, możesz spróbować następującej metody. Dokładnie przejrzyj listę gości. Faktem jest, że jeśli kolega z klasy Vasya Ivanov „przyszedł” do ciebie wczoraj pod jego kontem, a dzisiaj napisał paskudne oświadczenie lub deklarację miłości w imieniu „niewidzialności”, to jego były portrecista z listy gości zniknie.
 • Trudniej, jeśli „niewidzialny”, zanim nie odszedłeś. Jeśli nie denerwuje cię, ale tylko od czasu do czasu odwiedza, to nie możesz zwracać na to uwagi. Jeśli rozpocząłeś korespondencję z tobą i nie pozostajesz w tyle, możesz spróbować zgadnąć, który z twoich prawdziwych przyjaciół może to zrobić. Cóż, jeśli naprawdę przeszkadza w życiu, spróbuj skontaktować się z moderatorami, uzasadnij swoje roszczenia, a na pewno ci pomogą. Nie, nazwa niewidzialnego, nie będziesz wiedział, ale na stronie nie otrzymasz.

Podobnie jak wiele innych serwisów społecznościowych, Vkontakte ma funkcję „Niewidzialną”, dzięki której użytkownicy mogą oglądać taśmę, czytać wiadomości, słuchać muzyki i tym podobne, dzięki czemu ikona „Offline” świeci się do końca.

Odbywa się to głównie po to, aby nie świecić niechcianym „przyjaciołom” w sieci, a jednocześnie nie obrażać się, że nie odpowiadasz na nie.

Ale możesz przechytrzyć takich użytkowników, a to zostanie omówione dalej.

Jak dowiedzieć się, że osoba siedzi w VC przez ukrycie

W rzeczywistości śledzenie niewidzialności jest niezwykle trudne. Faktem jest, że specjalne programy nie istnieje w tym przypadku, strona Vkontakte nie zapewnia takiej możliwości, a metoda ujawniania strony za pomocą kodu HTML nie działa.

Co robić w tym przypadku? Polegaj na swojej uważności i silnej chęci złapania osoby, która się przed tobą ukrywa.

Invisible Online

Aby ułatwić ci pracę, wskażę sytuacje, w których nawet jeśli włączysz „niewidzialną istotę, możesz pokazać się jako„ Online ”:

 • jeśli usiądziesz aplikacja mobilna i przejdź do „Wiadomości o aplikacji” i „Twoje życzenia”, staniesz się widoczny, ponieważ te karty otwierają się za pomocą wbudowanej przeglądarki;
 • jeśli przypadkowo wyłączyłeś tryb ukrycia (możesz przełączyć przełącznik w lewą pozycję za pomocą lekkiego i niewygodnego ruchu palcem);
 • dodając do ściany dowolny rodzaj rekordu, stajesz się także „podatny na zagrożenia” (jeśli udostępniasz cudzą płytę, nadal będziesz „poza zasięgiem”, ponieważ repost nie jest brany pod uwagę);
 • równolegle za pomocą oficjalna aplikacja i przeglądarka, możesz również zostać zauważony.

Invisible został niedawno online

Teraz, znając wszystkie te żetony, miej cierpliwość i wyprostuj pamięć wzrokową. Powinieneś zapamiętać gości swojej strony w ciągu kilku dni (jeśli tak naprawdę nie liczysz na pamięć, zapisz ją gdzieś).

Jeśli w tym czasie zalogował się do swojego profilu bez włączonego trybu ukrywania, a następnie aktywował tę funkcję i ponownie odwiedził cię na stronie lub napisał coś, nie zobaczysz swojego poprzedniego awatara na liście gości.

Aby uprościć zadanie śledzenia kontaktu, który nie stał się jeszcze niewidoczny, może to być strona VHOD cc. W tym przypadku „nadzór” zostanie wykonany w trybie offline. Po przejściu na ten adres zobaczysz kwadrat w ten sposób:

Po zalogowaniu należy wypełnić formularze dla telefonu e-mail i hasło. Jeśli już siedzisz w VC, pojawi się następujące okno:


Po otwarciu dostępu do konta ponownie powracasz do strony cc VHOD. Teraz możesz zobaczyć wszystkie działania znajomych w VK. Po kliknięciu na napis „Kto?” Lista przyjaciół, którzy siedzą na stronie w ten moment lub wyszedł niedawno.


Trochę drogi

Ale jak dowiedzieć się, że człowiek siedzi w VC przez niewidzialną istotę, jeśli nigdy nie był twoim gościem? Zadanie nie jest łatwe. Pomocne będą tu tylko umiejętności Sherlocka Holmesa.

Jeśli masz wśród znajomych listę tylko tych, z którymi często się komunikujesz i dobrze się znasz, możesz obliczyć niespokojnego anonimowego autora na podstawie jego charakterystycznych manier, ulubionych słów itp.

W zasadzie, jeśli ta osoba nie przeszkadza ci szczególnie, możesz po prostu zignorować i zignorować. Ale jeśli jesteś już bardzo zmęczony kłopotliwym ukradkiem, zadzwoń do serwisu wsparcie techniczne Vkontakte .

Jeśli wyjaśnisz im sytuację poprawnie, będą mogli zatrzymać działania niewidocznej na twojej stronie, ale nie będziesz znał nazwy anonimowego autora.

Jak widać, bardzo trudno jest walczyć z niewidzialnością. Ale na świecie nie ma rzeczy niemożliwych, najważniejsze jest mieć pragnienie. Osiągaj cele, uważaj na niepożądanych gości i nie chowaj się za pustą maską.

Jak sprawdzić, kto jest teraz VKontakte online? Jak ukryć swoją obecność i pozostać niewidzialnym?

Niewidzialny Tryb ukrycia

Z pomocą tej strony możesz zobaczyć, który z Twoich znajomych w Kontaktu jest teraz online, bez przechodzenia na stronę. Oznacza to, że nie zobaczą cię online, a zobaczysz je. To bardzo proste - idź do strona główna i kliknij „Zaloguj się” pod nagłówkiem „VKontakte”:

Kontakt pyta, jak zwykle, twój adres e-mail (lub numer telefonu) i hasło. Jeśli skontaktowałeś się już z Kontaktem, to okno nie będzie (zobacz następne zdjęcie od razu).


Jeśli skontaktowałeś się już z Kontaktem, to okno nie będzie (zobacz następne zdjęcie od razu)

Konieczne jest wejście na stronę, ale nikt cię tam nie zobaczy. Pamiętaj, że hasło jest wymagane przez Kontakt, a nie przez naszą stronę. Więc nie martw się, że zostanie przechwycony przez kogoś innego. Twoje hasło nie dotrze do nikogo. Wprowadź telefon lub e-mail (adres e-mail) i hasło, a następnie kliknij „Zaloguj się”.

Kontakt zapyta, czy zezwalasz na dostęp do swoich danych (nasza strona potrzebuje tego, aby pokazać, którzy znajomi są online i co nowego u ciebie):


Teraz wracasz do strony początkowej witryny. Zobacz, jak teraz wygląda okno Kontakt (przykład):


Jak podążać za osobą VKontakte? Jak dowiedzieć się, kto wszedł na stronę? Kto jest teraz online?

Lista przyjaciół, którzy są teraz online lub właśnie tam są, pojawia się po najechaniu na słowo „Kto?” (Lub kliknij tam, jeśli jesteś z tabletu).

Aby przejść do kontaktu, kliknij w dowolnym miejscu tego prostokąta nagłówkiem „VKontakte”. Jeśli klikniesz jakieś wydarzenie (na przykład ktoś skomentował Twoje zdjęcie), natychmiast przejdziesz do komentarzy do tego zdjęcia. Bardzo wygodny i prosty.

Najciekawsze jest to, że dopóki nie wejdziesz w kontakt za pośrednictwem witryny, klikając nagłówek „VKontakte” lub w pustej przestrzeni wewnątrz tego prostokąta, pozostaniesz niewidoczny. Poproś znajomych o sprawdzenie - po prostu nie zobaczą Cię online. I możesz je śledzić w dowolnym momencie. Aktualizując stronę internetową (na komputerze za pomocą klawisza F5), zobaczysz, kto się zetknął i siedzi tam (lub właśnie wyszedł - ponieważ status jest „online” przez kilka minut, nawet jeśli osoba już zamknęła stronę)? . Oto tajemnica!

Umieść VHOD.cc strona startowa i ciesz się nim (w lewym górnym rogu znajduje się link „Make home”).

Jak dowiedzieć się, kto wszedł na stronę?
Kto jest teraz online?
Co robić w tym przypadku?
Po kliknięciu na napis „Kto?
Jak sprawdzić, kto jest teraz VKontakte online?
Jak ukryć swoją obecność i pozostać niewidzialnym?
Jak dowiedzieć się, kto wszedł na stronę?
Kto jest teraz online?
Lista przyjaciół, którzy są teraz online lub właśnie tam są, pojawia się po najechaniu na słowo „Kto?