Jak zdobyć kartę SIM z kluczem. Kilka sposobów na usunięcie karty SIM z urządzeń Apple. Kilka elementów, których można użyć, jeśli nie ma spinacza do papieru

 1. Jak włożyć kartę SIM do iphone 5 niezależnie
 2. Rozwiązanie 1: Przełącz tryb lotu
 3. Przygotowanie karty SIM
 4. Rozwiązanie 6: Zresetuj ustawienia sieciowe
 5. Jeśli nie możesz skonfigurować usługi lub znaleźć konkretnego operatora telefonii
 6. Instalacja karty SIM
 7. Wynik
 8. Co zrobić, jeśli karta SIM jest zablokowana
 9. Kilka elementów, których można użyć, jeśli nie ma spinacza do papieru
 10. Wniosek
 11. Instrukcja wideo

Jak włożyć kartę SIM do iPhone'a 5, jak wyciągnąć tacę na kartę SIM z obudowy iPhone'a bez jej zerwania? Odpowiedzi w tym artykule przeczytałem do końca.

Chcesz wiedzieć, jak konsekwentnie zarabiać w Internecie od 500 rubli dziennie?
Pobierz moją bezpłatną książkę.
= >>

Jeśli stałeś się szczęśliwym posiadaczem piątego iPhone'a, prawdopodobnie masz do czynienia z pytaniem „jak włożyć kartę SIM”? Faktem jest, że nie są one tak ustawione.

Gdy pojawi się jeden z komunikatów o błędach, wykonujesz połączenia lub używasz planu. transmisja mobilna dane. Wiele osób chce wiedzieć, co powoduje te problemy. Istnieje kilka powodów, dla których mogą pojawić się te komunikaty. Jednym z nich jest awaria oprogramowania.

Problem może wystąpić po kontakcie urządzenia z wodą lub upadku na ziemię. Pierwszą rzeczą, którą sugerujemy, jest skontaktowanie się z operatorem, aby upewnić się, że masz aktywny plan. Jeśli wszystko jest w porządku i Twój plan operatora jest aktywny, wypróbuj poniższe rozwiązania.

Początkującym może być trudno zrozumieć, w jaki sposób można bezpiecznie wyciągnąć specjalną walizkę dla Simów. Ale rozwiązanie tego problemu nie jest trudne.

Jak włożyć kartę SIM do iphone 5 niezależnie

Aby włożyć kartę SIM do iPhone'a, nie musisz demontować telefonu, otwierać panelu, wyciągać baterii. Wszystko jest o wiele prostsze.

Rozwiązanie 1: Przełącz tryb lotu

Podzielimy się kilkoma skuteczne rozwiązania dla ciebie możesz w końcu pozbyć się tego denerwującego komunikatu o błędzie. Zacznij od samego proste rozwiązanie . Jeśli kiedykolwiek doświadczyłeś problemów z danymi komórkowymi, lub wiesz, że przełączenie trybu samolotowego może rozwiązać problem. Przejdź do Ustawienia i włącz tryb samolotowy. Kiedy tam jesteś ostatni raz zrestartowałeś urządzenie? Wiesz, że czasem telefony mogą działać dziwnie. Oznacza to, że z jakiegoś powodu urządzenie nie wykrywa karty.

Przygotowanie karty SIM

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to przygotować kartę SIM. Powinien być odpowiedni rozmiar. Piąty iPhone - to nano-sim. Ten widok Simowie są nawet mniejsi niż mikro.


Jeśli użytkownik mikro-sima może łatwo wyciąć sam, nie zaleca się eksperymentowania z nano-simem.

Rozwiązanie 6: Zresetuj ustawienia sieciowe

Prosty restart może rozwiązać problem. Jeśli na tacy lub na karcie jest kurz, zetrzyj go. Włóż go z powrotem do tacy i włącz telefon. Możesz zresetować ustawienia sieciowe. Jest bardzo przydatne rozwiązanie dla różne problemy związane z połączeniem.

Przed rozpoczęciem upewnij się, że urządzenie jest naładowane lub podłącz je do źródła zasilania. Wszyscy wiemy, że woda jest jednym z największych wrogów każdego smartfona. Jeśli to konieczne, najpierw go wyłącz, odłącz wszystkie kable i wytrzyj wodę. Jeśli tego nie zrobisz, woda uszkodzi twoją kartę SIM.

Aby wyciąć kartę SIM, należy użyć nożyczek i szablonu specjalnie zaprojektowanego do tego celu. Kiedy próbujesz to zrobić zwykłymi nożyczkami, bez użycia szablonu, możesz uszkodzić kontakty.

Jeśli nie masz narzędzi niezbędnych do przycięcia karty SIM, zamów ją u operatora lub kup nowy, pożądany format.

Zwróć uwagę na każdy krok. Ołówek papierowy do karty sim lub nożyczek przyszłej obudowy mikrosymalnej. . To pokazuje, że ten format jest przeznaczony dla kompaktowe urządzenia . Oczywiście mikro-symulator jest na rynku, a koszt nie jest nadmierny, ale jeśli mamy już kartę SIM, możemy spróbować ją dostosować do nowego urządzenia, a nie wyrzucić. Teraz weź ołówek i prześledź kontur, który musi posiadać mikro-symulator, aby idealnie pasował do ciała.

Jeśli nie możesz skonfigurować usługi lub znaleźć konkretnego operatora telefonii

Poprowadź się nożyczkami i wyciąć z arkusza kształt mikro-sima i przynieś go z powrotem do karty SIM. Oczywiście, chip musi być w pełni włączony do postaci mikromiksu. Jeśli znowu pojawi się ostrzeżenie. Skontaktuj się z ulubionym przewoźnikiem 1, aby uzyskać pomoc.

Instalacja karty SIM

Gdy karta SIM jest gotowa, możesz przystąpić do jej instalacji. Aby to zrobić, potrzebujesz klipu, udekorowanego w formie klucza, który z reguły jest dostarczany z telefonem iPhone.

Jeśli z jakiegoś powodu go nie masz, użyj zwykłego metalowego klipsa. Po prostu przekręć go pożądany kształt klawisz lub literę „G”.

Karta SIM jest włożona w prawo panel boczny . Istnieje specjalny otwór, w który należy włożyć klucz. Po lekkim dotknięciu pojawi się specjalny futerał na kartę SIM.


Usuń obudowę, włóż do niej nano-sim i umieść obudowę z powrotem w iPhonie. Simka wstawia obraz do góry, układa w dół, czyli chip powinien być zwrócony w stronę tyłu smartfona. Chociaż w inny sposób wstawić go od ciebie i zawieść.

Teraz twój iPhone jest gotowy do pracy, możesz go włączyć.

Wynik

Podsumowując, możemy powiedzieć, że jeśli masz kartę SIM standardowe rozmiary dla iPhone 5 nie ma trudności z instalacją. Jedyną trudnością jest zakup karty SIM dla pierwszej piątki, ale można ją łatwo rozwiązać.

Gratulujemy udanego zakupu, przyjemnego użytkowania!

PS Załączam zrzut ekranu moich zarobków w programach partnerskich. I przypominam, że każdy może na to zarobić, nawet początkujący! Najważniejsze jest to, aby zrobić to dobrze, co oznacza, że ​​należy uczyć się od tych, którzy już zarabiają, czyli od specjalistów biznesu internetowego.


Uzyskaj listę sprawdzonych programów partnerskich 2017, które wypłacają pieniądze!

Uzyskaj listę sprawdzonych programów partnerskich 2017, które wypłacają pieniądze
Pobierz listę kontrolną i cenne bonusy za darmo
= >>

Gniazda SIM w każdym telefonie są różne. Gdzieś są elementy pomocnicze do wydobywania simów, ale gdzieś jest to dość trudne do zrobienia. Jednak właściciele skomplikowanych smartfonów nauczyli się już, jak nimi zarządzać za pomocą dostępnych narzędzi.

W iPhonie nie znajdziesz zwykłego gniazda karty SIM, jak w androidach. Producent stosuje nawet specjalny klips do zestawu, klucz do otwierania gniazda, który najczęściej znajduje się z boku (iphone 5). Może się jednak zdarzyć, że klucz nie pojawi się w zestawie. Pierwsze pokolenia Applephones zostały uwolnione bez takich narzędzie pomocnicze na przykład iPhone S. Przyjrzyjmy się, czym jest klip do wydobywania karty SIM, jak wyciągnąć kartę SIM z iPhone'a 4 (5.6) i jak włożyć kartę SIM do telefonu.

Jeśli niewłaściwe użycie improwizowanych środków może spowodować poważne obrażenia, problem będzie poważniejszy niż „jak zdobyć kartę SIM z iPhone'a”. Dlatego zanim dowiesz się, jak otworzyć gniazdo za pomocą klipu i jak usunąć kartę SIM, spróbuj znaleźć specjalne urządzenie, które powinno być dołączone do smartfona. Zdobądź pudełko fabryczne, być może nie zostało to zauważone podczas rozpakowywania telefonu.

Zdobądź pudełko fabryczne, być może nie zostało to zauważone podczas rozpakowywania telefonu

Po znalezieniu klucza postępuj zgodnie z następującą strategią:

 1. Wyłącz urządzenie. Aby to zrobić, musisz nacisnąć przycisk zasilania, który znajduje się w górnej części iPhone'a, i przytrzymać go przez chwilę. Na wyświetlaczu pojawi się napis: „Wyłącz”. Musisz przesunąć palcem po napisie od lewej do prawej, a urządzenie wyłączy się.
 2. Pamiętaj, aby wcześniej wyłączyć urządzenie Ekstrakcja karty SIM . Jeśli zrobisz to w stanie włączonym, z czasem telefon zacznie migotać i zawiesić się, tworząc awarię systemu z podobną czynnością.
 3. Po zakończeniu pracy znajdź boczne lub górne (w zależności od generacji iPhone'a) złącze karty SIM.
 4. W gnieździe znajduje się mały otwór. Musisz włożyć specjalny klucz do tego otworu, a ty możesz łatwo wyjąć gniazdo karty SIM. Zrobione!


Zrobione

Co zrobić, jeśli karta SIM jest zablokowana

Często zdarza się, że Simka utknął w iPhone 6, a gniazdo nie otwiera się do końca. Jeśli tak się stanie, nie rozpaczaj i natychmiast przenieś urządzenie centrum serwisowe . Ten problem Możesz sam zdecydować w domu.

W jaki sposób można zablokować kartę SIM. Włóż klucz, otwórz gniazdo, spróbuj wyciągnąć gniazdo wraz z kartą SIM, ale to nie działa dla ciebie, ponieważ, na przykład, jest wygięte i tworzy przeszkodę. Jak usunąć kartę SIM?

Naprawiamy problemy

Aby rozwiązać ten problem, potrzebujesz cienkiej, ale twardej folii z tworzywa sztucznego. Możesz go znaleźć bezpośrednio w pudełku na iPhone'a (przewody są w nim zapakowane).

 1. Wyciągamy urządzenie z pudełka.
 2. Wytnij mały kawałek, tak aby był ostry narożnik.
 3. Wsuwamy płytę ostrym kątem do otwartej tacy na kartę SIM, aż opuści kartę.
 4. Trzymamy płytkę i gniazdo, wyciągamy i wyciągamy tacę i wymyślamy, jak zainstalować kartę SIM.

Trzymamy płytkę i gniazdo, wyciągamy i wyciągamy tacę i wymyślamy, jak zainstalować kartę SIM

Dostajemy kartę SIM z spinaczem do papieru

Jeśli zestaw nadal nie miał klucza. Albo przypadkowo go zgubiłeś, nie denerwuj się. To narzędzie Może być dość efektywny i bezpieczny dla telefonu zastąpionego zwykłym spinaczem do papieru.

Aby otrzymać kartę z tym przedmiotem papeterii, wykonaj następujące kroki:

 1. Weź spinacz do papieru i wyprostuj jeden koniec.
 2. Znajdź gniazdo SIM w iPhonie i otwór obok.
 3. Delikatnie wepchnij koniec klipsa prosto do otworu i lekko naciśnij. Nie można zastosować brutalna siła w przeciwnym razie możesz po prostu zerwać telefon.
 4. Po naciśnięciu gniazdo otwiera się automatycznie. Teraz możesz pociągnąć go do siebie i wyciągnąć lub włożyć kartę SIM do iPhone'a, jeśli gniazdo było puste. Jeśli zastanawiasz się, jak poprawnie wstawić nano sim , potem możesz po prostu wyciąć z zwykłej karty SIM. Ogólnie rzecz biorąc, prawie wszystkie symulatory są teraz produkowane z wątkami dla mikro i nano, to znaczy istnieje ramka, z której po prostu się ściskasz.


Ogólnie rzecz biorąc, prawie wszystkie symulatory są teraz produkowane z wątkami dla mikro i nano, to znaczy istnieje ramka, z której po prostu się ściskasz

Kilka elementów, których można użyć, jeśli nie ma spinacza do papieru

W twoim domu nie było żadnego spinacza do papieru, a klucz do iPhone'a został zgubiony? Nie ma znaczenia, nie panikuj i biegnij do sklepu po klipy. Możesz użyć innych elementów jako alternatywy. Oto najpopularniejsze z nich:

 • Wspornik zszywek. Można go również znaleźć w notebookach lub notebookach, ponieważ producenci umieszczają na nich arkusze.
 • Igła Igła do iPhone'a może być niebezpieczna, jeśli nieostrożna. Najważniejsze jest, aby nie używać zbyt cienkich igieł, istnieje ryzyko, że będą się wyginać wewnątrz telefonu i pękać, pozostawiając jeden koniec w otworze. Najwygodniej jest użyć agrafki (igły z końcówką).
 • Wykałaczka. Pomimo tego, że urządzenie jest drewniane, może Ci pomóc, podobnie jak spinacz do papieru. Najważniejsze jest, aby nie złamać końcówki i nie pozostawiać jej w otworze.


Najważniejsze jest, aby nie złamać końcówki i nie pozostawiać jej w otworze

Wniosek

W ten sposób możesz łatwo i prosto włożyć kartę SIM do iPhone'a i bez klucza, jeśli zdecydujesz się zmienić kartę SIM, lub po prostu wyjmij tacę karty. Pokazując wyobraźnię, możesz rozwiązać wszelkie problemy ze smartfonem, ale nie przesadzaj ze szkodą dla urządzenia.

Instrukcja wideo

Film do obejrzenia:

Chcesz wiedzieć, jak konsekwentnie zarabiać w Internecie od 500 rubli dziennie?
Jak usunąć kartę SIM?