Jak nie narzucać dziewczynie. Jak nie być nachalnym

  1. Odległość i okres docierania znaków
  2. Dlaczego staramy się rozpuścić w sobie nawzajem?
  3. Co zrobić, aby nie być nachalnym? 10 praktycznych wskazówek

Cytat: „Mówią, że my nie wiemy, jak to osiągnąć; nie ma mowy, a ty nie powinieneś być poniżany” (nieznany autor).

Słyszałem wiele opowieści o tym, jak młodzi ludzie osiągają położenie dziewcząt, co robią i koszty materialne. Wcześniej myślałem, że należy szukać OGP. Teraz powiem na pewno: nie ma takiego honoru w BHP.

Najważniejszą rzeczą w analizie jest bycie żywym, spontanicznym, żartującym. Znaczenie tego przewodnika stawia koncepcję w ważnym miejscu i szczególnym znaczeniu w klinice. Zarządzanie przywraca ciągłość bytu, pozwala na przywrócenie sensu życia, pozwala pacjentowi być sobą w zintegrowany sposób i pozwala w rezultacie zakończyć analizę. Ta ciągłość wynika z przejścia tego nowego „testu rzeczywistości” w zderzeniu z nowym obiektem zewnętrznym w sesji analizy. Twórcze działanie, z którego przywództwo w tym sensie jest owocne, daje pacjentowi z kolei doświadczenie odtwarzania rzeczywistości, z prawdziwego doświadczenia z innym.

Dlaczego pytasz?
Bo jeśli człowiek zaczyna szukać miejsca na OGP, wtedy traci swój status i staje się niewolnikiem w oczach OZHP.

Rodzi to znaczenie tego OGP i obniża faceta poniżej cokołu. Ten facet jest gotowy na wszystko, jeśli tylko pani zwróci na niego uwagę. Nie może być mowy o żadnej miłości. Często tacy posiadacze OVP są „w rezerwie” w przyjaznych strefach.
Bardzo wygodne: nigdzie nie pójdzie, a OGP może szukać lepszej opcji; a jeśli go nie znajdzie, zawsze znajdzie się zapasowy, który przyjmie go nawet z dzieckiem.

Pierwsze, tworzące i działające później, są głównymi bohaterami tego procesu: elementy żeńskie i męskie, które są teraz w doskonałej koniugacji, nie są już rozdzielone, ponieważ do tej pory były one warunkiem istnienia tej osoby. W związku z tym, w poszukiwaniu zrozumienia pochodzenia kreatywności, w kontekście, w którym gra i kreatywność są na scenie, przez połączenie czystych elementów kobiecych i męskich, Winnicott przedstawia nam ten przypadek. Po prześledzeniu twoich pomysłów, wróćmy do tej części podróży od twojej teorii do kliniki zarządzania.

Inna opcja: jeśli OZhP działa za facetem, potrzebuje czegoś od niego, jako sponsor lub jako mężczyzna.

Ponadto, jeśli chcesz zapoznać się z OZHP i zadać jej pytanie: „czy chcesz się spotkać?”, A ona odpowiedziała „nie”, to nie powinieneś już do niej podchodzić, ty jako osoba nie jesteś zainteresowany. Szanuj siebie, nie wstydź się takiej lasce, nie poniżaj się i nie staraj się osiągnąć jej lokalizacji. Nic dobrego z tego nie wyniknie.

Naturalny stan rozwoju, który ostatecznie prowadzi człowieka do bycia w świecie, znaczący dla siebie i dla innych, zależy od środowiska, zależy przede wszystkim od matki. Po pierwsze, matka powinna być w stanie zapewnić dziecku doświadczenie bycia sobą w procesie spotkania ze światem. To wtedy pojawia się okazja, by doświadczyć spotkania ze światem jako osobistej kreacji, doświadczenia, które jest możliwe tylko w obliczu pełnej identyfikacji matki z potrzebami dziecka. To jest pierwszy punkt: przedmiot subiektywny, iluzja wszechmocy.

Wielu facetów uważa, że ​​łatwiej jest uzyskać niezbyt atrakcyjnego RCA. Taka laska rozumie, że nie jest najlepsza, a kiedy facet zaczyna się zapoznawać z taką osobą, zrozumiała już, że jest słaby z przodu. I zbliżył się do niej, a nie do tego piękna; oznacza to, że wszystko jest źle z jego OZhP, nie ucieknie ode mnie, oznacza to, że możesz go w pełni wykorzystać. I robi to właśnie, ale chłopiec nie zrozumie, dlaczego taka laska zaczyna budować sobie królową. To proste: facet, który wzbudził poczucie własnej ważności.

To chwila czystej kobiecości. W drugim momencie i zgodnie z rozwojem jej dziecka, matka zaczyna czuć się sfrustrowana. Te doświadczenia dają dziecku stan, w którym stopniowo zaczyna postrzegać przedmiot jako oddzielny. Rola matki polega na przedstawieniu dziecku przedmiotu, który zapewnia to przejście, subiektywnego obiektu, wciąż części samego siebie, obiektywnego obiektu, oddzielnego i własnego istnienia. Od tego momentu w grę wchodzi doświadczenie męskiego elementu. W tym momencie matka przedstawi dziecku coś, co ułatwi kontakt z zewnętrzną rzeczywistością, oddzielną rzeczywistością, która będzie narażona na niemowlę również w zakresie jego zdolności do doświadczania tego doświadczenia.

Takie OZhP musi natychmiast zostać wprowadzone i przestaje produkować. Jeśli taka laska chce się spotkać, to znaczy, że lubiła faceta: możesz spróbować nawiązać z nią związek, ale nie zachowuj się jak baborab.

Podsumuj powyższe. Nie ma sensu szukać lokalizacji OZhP, szkodzi to tobie. I ryzykujesz, że zostaniesz baborabem.
Podczas spotkania nie powinieneś narzucać OZhP, po prostu musisz iść w górę i zapytać: „czy chcesz się spotkać?”; jeśli nie, nie. Nie wierz w bajki, takie jak „jeśli ci się nie uda, osiągną inne” - wymyślił dziwki i pochłonął, jeśli interesujesz się nią jako osobą, wtedy przyjdzie do ciebie.

Obiekt przejściowy, coś prezentowanego przez matkę i stworzonego przez dziecko, jest częścią tego spaceru, jest formą, którą dziecko daje twórczej iluzji, „która pozwala człowiekowi wytrzymać ogromny wstrząs utraty wszechmocy”, bez wątpienia.

Element masowy i doświadczenie okresu przejściowego, jak również doświadczenie zniszczenia subiektywnego obiektu, są warunkami dla znacznego przejścia do pełnego kontaktu z rzeczywistością, ale tylko to może być rozstrzygnięte w poprzednim doświadczeniu Bycia, które jest preferowane przez dość dobrego dostawcę elementu żeńskiego, powinno być przedmiotem bardzo drobnych szczegółów. przetwarzanie.

I wreszcie: bez względu na to, jak smutne może być, ale w tym społeczeństwie ludzie nie wybierają dziewczyn, ale wręcz przeciwnie.

Za każdym razem, gdy wchodzimy w nowy związek, popełniamy te same błędy. Czy to dziwne, że wszystko dzieje się według tego samego scenariusza? Jednym z najczęstszych błędów jest naruszenie tablicy „Zachowaj dystans w relacjach”. Jak to się dzieje i na czym polega?

Wracając: dzięki możliwości, że matka jest w swoim kobiecym elemencie, dziecko może być sobą, więc życie wydaje się znaczące lub, biorąc pod uwagę tę niemożliwość, dziecko będzie w stanie oderwać się i nie mieć znaczenia. Będąc w stanie działać zgodnie z jej męskim stylem, męski element jest tutaj w związku z ideą robienia, matka da dziecku możliwość stopniowego przejścia do obiektywnego spotkania z zewnętrzną rzeczywistością, wykorzystania własnego męskiego elementu, nieobecności lub wyobrażenia sobie, kiedy i w możliwy sposób. dziecko, pacyfikując przejście od subiektywnie pomyślanego do obiektywnie podzielanego.

Och, ten wszechmocny mit dwóch połówek jednej całości! W naszym umyśle powstaje idea harmonii jako kompletnego połączenia - w rzeczywistości połówki tworzą jedną całość. Więc wszystko powinno być wspólne: poglądy, hobby, spacery, przyjaciele, pieniądze, cele życiowe ... Wszystko to oczywiście jest dobre, ale czy jest osiągalne? Na początku, w okresie zakochania, dystans między partnerami jest rzadkością, a wręcz przeciwnie, starają się go zredukować do zera. A potem, po kilku latach, wygrywa każdy centymetr przestrzeni osobistej, ponieważ tego potrzebujemy! Ale najpierw najważniejsze.

Innymi słowy, twój podstawowy dylemat jest nierozwiązywalny. Jeśli nie ma możliwości uzyskania pozwolenia, może zostać zapomniane lub zaakceptowane i poparte, to znaczy dozwolone. Zachowaj poczucie ciągłości istnienia, bądź sobą, to jest ważne! To doświadczenie daje nam kontakt, spotkanie z otoczeniem, które może być i działa w sposób zintegrowany. W tym kontakcie, tworzony obiekt, zewnętrzna rzeczywistość w jego subiektywnym istnieniu dla dziecka w tym momencie jest tworzona i ujawniana zarówno w jego istnieniu, jak iw jego znaczeniu, oraz poprzez dość dobre działanie matki poprzez przywództwo.

Odległość i okres docierania znaków

Jedną z przyczyn kryzysu docierania postaci (i rozwodów po) jest wzrost odległości Jedną z przyczyn kryzysu docierania postaci (i rozwodów po) jest wzrost odległości. Pamiętajcie, jak w wierszu z filmu „Ironia losu”: „Jakże bolesne, kochanie, jak dziwnie / Wchodzę na ziemię, splatając się z gałęziami - / Jak bolesne, kochanie, jak dziwne / Dziel się pod piłką!”. Rzeczywiście, często słyszymy skargi następujący formularz : „On (ona) odchodzi ode mnie!” Oznacza to, że jeden z partnerów stara się zwiększyć odległość. Nie ma w tym nic złego - z wyjątkiem przypadków, gdy grawitacja zupełnie znika, a każdy członek rodziny „wchodzi na swoją orbitę”. A jeśli odchodzisz od siebie, aby nie zajmować się swoim biznesem i żyć swoim życiem, po prostu masz różne pomysły na właściwy poziom intymności i intymności w relacjach. Najprawdopodobniej wydajesz się natrętny i trzeba trochę załatwić sytuację.

Dlatego możemy pomyśleć z Winnicottem, że ten ruch, który utrzymuje ciągłość bytu, nie występuje z powodu ocalenia percepcji, pojęć lub wspomnień. Ciągłość znaczącej egzystencji przechodzi przez gest poprzez działanie poprzez zarządzanie, takie jak obecność w doświadczeniu oferowanym przez otoczenie, które, zaczynając od subiektywnego obiektu, iluzji tworzenia obiektu, przechodzi przez obiekt przejściowy i osiąga obiektywne postrzeganie świata, percepcję opartą na zdolności do tworzenia i grania, pochodzi z tej samej potencjalnej przestrzeni.

Dlaczego staramy się rozpuścić w sobie nawzajem?

Skąd to się bierze, to pragnienie stania się jednym? Im dalej ta relacja się rozwinie, tym więcej tajemnic i tajemnic o sobie nawzajem nauczymy się, zawieszając je na naszej miłości i pozbawiając ją lekkości i niedbałości. Otwieramy się na siebie z radością, widząc miłość i akceptację: ale spójrz, co (czym) jestem, czy mnie kochasz? Potrzebujemy czyjejś miłości, aby znosić własne niedoskonałości - okazuje się, że wszystko nie jest takie złe, jeśli mnie kochają ... Ogólnie rzecz biorąc, potrzebujemy zbliżenia i szukamy tego.

Takie działania, w ten sposób spacyfikowane przez jednostkę, kondensują w tym samym ruchu subiektywną rzeczywistość i obiektywną rzeczywistość, dzieląc i łącząc, wspierając i przekształcając je. Jaźń nabiera żywej i znaczącej egzystencji, będąc protagonistą tego złożonego pojednania między wewnętrzną i zewnętrzną rzeczywistością i życiem, ta trudna codzienna rzeczywistość nabiera koloru i jest bardziej użyteczna i znacząca dla osoby i dla świata, w którym żyje.

Ta koncepcja zarządzania i kliniki Winnicotti. Winnicott dochodzi do pewnych zdecydowanych sformułowań dotyczących teorii ludzkiej seksualności, formułując rewolucyjne koncepcje dotyczące znaczenia istnienia czystych kobiecych i męskich aspektów, w początkach konstytucji ludzkiej psychiki. Niektóre z kluczowych konsekwencji tych ustaleń pojawią się w klinice.

Ci, którzy wiedzą z pierwszej ręki, wręcz chory na najmniejszy wzrost odległości w związku. Jak napisał Erich Fromm, wielki ekspert od miłości: „Często bezinteresowne szaleństwo na sobie nie jest wcale dowodem wielka miłość , ale tylko miara poprzedniego spotkania. ” Tak więc wzrost odległości powoduje, że tacy ludzie proporcjonalnie zwiększają strach przed stratą. Krąg się zamyka.

Dlatego możemy pomyśleć, że chwile znaczących zmian w klinice przechodzą przez tę metodę zarządzania, która, jak podkreśla Winnicott, jest emocjonalnie trudna, wymaga nie tylko głębokich zmian w nas i obejmuje nas jako ludzi, którzy muszą tam być i robić to, co W jakiś sposób naprawdę dostroić się do tego, kto wymaga od nas, to znaczy popełniać błędy, wykorzystując całą naszą wiedzę bardzo poważnie i poważnie, abyśmy mogli wreszcie „wziąć udział” bez ingerowania w terytorium innego doświadczenia, aby dać nam szansę na wykorzystanie, aby drugi mógł zostać stworzony jako osoba zdolna do pełnego życia.

Aby nie pozwolić partnerowi zajść daleko, trafiliśmy na. Wydaje nam się, że relacje można „zachować” w najwyższym punkcie, ukrywając się w miłości, jak we wspólnej celi. Przez jakiś czas możesz naprawdę żyć w ten sposób (tak przy okazji, w takich parach komunikacja z krewnymi i przyjaciółmi prawie zanika. Oni i dwaj wcale nie są źli). Ale jedna z par nadal chce się wydostać i zaczerpnąć powietrza. Czytaj: zwiększ odległość w relacji.

W dziedzinie analizy podstawą nie jest przeniesienie przeszłych reprezentacji przesuniętych na figurę analityka, ale dla Winnicotta jest to związane z prawdziwym doświadczeniem między dwojgiem ludzi, w którym daje się drugiemu, gdzie może być i odnajdują przedmioty, które mogą być wykorzystane, potencjalną przestrzeń wolne od inwazji na inną, w której możesz grać i tworzyć.

Jest to zdolność matki do korzystania z kobiecego elementu w relacjach z dzieckiem i umiejętności po tym, jak poprzez swój męski element, co dziecko może stać się, robić i pozwalać sobie na to, jak mówi Winnicott. Analityk może, podobnie jak matka, radzić sobie ze środowiskiem, być i robić, aby pacjent mógł i sam stawał się.

Co zrobić, aby nie być nachalnym? 10 praktycznych wskazówek

Jak pisał poeta mędrzec J. H. Jebran: „kochajcie się nawzajem, ale nie zamieniajcie miłości w łańcuchy”. Jak to osiągnąć?

Jak to osiągnąć

Aby twoja miłość nie była piękną komórką, zachowaj dystans w relacjach Aby twoja miłość nie była piękną komórką, zachowaj dystans w relacjach! Pozwoli to zachować wzajemne zainteresowanie i łatwość komunikacji. Pomyśl o tym w ten sposób: miłość jest ogniem i wygodnie jest być blisko niej tylko w określonej, precyzyjnie dopasowanej odległości.

Swoim kobiecym stylem identyfikuje potrzebę pacjenta; posiadając swój męski element, reprezentuje przedmiot, w tym przypadku interpretację, która może zapewnić wsparcie dla przejścia do istnienia samego siebie. Posiadając swoją kreatywność, wykorzystuje tę percepcję do zabawy z pacjentem, biorąc udział, nie atakując przestrzeni pacjenta, prezentując coś, co może prowadzić do doświadczenia, które zwraca rdzeń inwazji, który zamroził pacjenta w tej pozycji. Nie chodzi tu o odkupienie jakiegokolwiek porządku, ani o przypisanie znaczenia: chodzi raczej o przeniesienie przeszłości w teraźniejszość, w formie doświadczenia, tym razem z kimś, kto może postawić się w pewien nieinwazyjny sposób, zapewniając w ten sposób ciągłość pobytu pacjenta.

Co zrobić, aby nie być nachalnym?
Dlaczego pytasz?
Ponadto, jeśli chcesz zapoznać się z OZHP i zadać jej pytanie: „czy chcesz się spotkać?
Podczas spotkania nie powinieneś narzucać OZhP, po prostu musisz iść w górę i zapytać: „czy chcesz się spotkać?
Czy to dziwne, że wszystko dzieje się według tego samego scenariusza?
Jak to się dzieje i na czym polega?
Wszystko to oczywiście jest dobre, ale czy jest osiągalne?
Dlaczego staramy się rozpuścić w sobie nawzajem?
Skąd to się bierze, to pragnienie stania się jednym?
Otwieramy się na siebie z radością, widząc miłość i akceptację: ale spójrz, co (czym) jestem, czy mnie kochasz?